LET US INTRODUCE OURSELVES.

Norēķinu kārtība

Kā es saņemšu naudu?


Ienākumi no visām apmaksātajām rezervācijām nonāks Tevis izvēlētā bankas kontā vai maksājumu kartē. Dažādiem pārdošanas kanāliem ir dažādas izmaksas kārtības, piemēram, nākamajā nedēļā pēc izbraukuma vai līdz nākamā mēneša 15. datumam. Ja nevēlies saņemt visus ienākumus pa daļām, bet uzticēt to iekasēšanu mums, tas ir iespējams. Šajā gadījumā gan jārēķinās ar papildus izmaksām, kas saistītas ar nodokļu režīmu atšķirībām.
Kā notiek norēķini par pakalpojumiem?


Parasti mēs izrakstām rēķinu 2 reizes mēnesī, par iepriekšējā periodā paveikto. Mēs nekad neiekļaujam rēķinā rezervācijas, kas ir nākotnē! Mēs saņemam komisiju tikai par padarīto.
Kā Jūs zināt, ka esmu saņēmis naudu?


Parasti mēs ar klientiem vienojamies, ka mums ir piekļuve apskatīt ienākošos darījumus Jūsu izvēlētajā saņemšanas vietā. Šī piekļuve mums neļauj veikt nekādus pārskaitījumus vai savādāk kontrolēt Jūsu ienākumus, bet nodrošina, ka varam operativi ziņot tiešsaistes kanāliem par to, ja gadījumā rodas kādas domstarpības.
Vai varat veikt arī visu saistīto maksājumus? Komunālos, nodokļus utml.


Īsi atbildot - Jā! Mēs esam pārliecināti, ka mums jānodrošina pēc iespējas mazāka īpašnieku iesaiste ikdienā. Pēc izvēles, mēs varam sagatavot visus maksājumu uzdevumus kontā, kas domāts šiem ienākumiem, savukārt tu tos apstiprini ar savu bankas piekļuvi.
Kas apmaksā remontdarbus?


Ņemot vērā to, ka mēs neierobežojam mūsu partnerus ar ilgtermiņa līgumiem, remontdarbu veikšanas izmaksas sedz īpašnieki.
Vai ir uzsākšanas maksa?


Par saviem pakalpojumiem mēs neiekasējam nekādu uzsākšanas maksu. Mēs pirmo samaksu saņemsim tikai tad, kad gūsi pirmos ienākumus. Vienīgie izdevumi, kas varētu rasties uzsākot darbību ir saistīti ar dzīvokļa aprīkojumu. Piemēram, ja Tev nav atbilstoša gultasveļa, mēs varam palīdzēt to iegādāties vai arī piedāvāsim izdevīgu gultasveļas nomas risinājumu no mūsu partneriem.
Cik man jāmaksā nodokļos?


Lielākajā daļā gadījumu šī biznesa ienākumi tiek aplikti ar 10% ienākumu nodokli. Protams, ka mūsu valsts nodokļu politika mēdz mainīties un ir izņēmuma gadījumi, piemēram, ja Tev pieder 10 dzīvokļi. Tomēr lielākajā daļā gadījumu tiktu attiecinātā 10% nodokļa likme no kontā ienākošās summas. Pēc nepieciešamības, palīdzēsim Tev izvēlēties un reģistrēt izdevīgāko uzņēmējdarbības formu.

Sadarbības uzsākšana

Vai es pats varēšu palikt savā īpašumā?


Jā! Uzsākot sadarbību ar mums, Tev tiks radīts tiešsaistes profils, kurā varēsi norādīt, kad pats vēlies izmantot savu īpašumu. Piemēram, ja Tevi grasās apciemot viesi un vēlies izmitināt viņus savā īpašumā, Tu varēsi šos datumus bloķēt tiešaistes profilā. Par šo periodu mēs pakalpojumu maksu neiekasēsim. Vienīgais, kas būs iekļauts nākamajā rēķinā, ir uzkopšana un veļas nomaiņa izmaksas pēc Tavu viesu izbraukšanas. Šī uzkopšanas maksa tiks atrunāta pie sadarbības uzsākšanas.
Kā tiek veikti remontdarbi manā īpašumā?


Visus remontdarbus, kas saistīti ar īpašumu mēs parasti iedalām 2 grupās: 1. Sīkie, neatliekamie remontdarbi; Lai neapgrūtinātu tevi ar muļķīgiem jautājumiem darbības laikā, jau uzsākot sadarbību mēs precizējam remontdarbu sarakstu, izmaksas un limitus. Piemēram, uzsākot sadarbību, mēs vienojamies, ka remontdarbi, kas nepārsniedz 20 EUR mēnesī, tiek veikti nekavējoties un izmaksas tiek pieskaitītas nākamajam rēķinam. Piemēram, izdegusi spuldzīte, kur materiālu izmaksas (spuldzīte) ir 1,49 EUR un darba izmaksa ir 3,68 EUR (par vienas spuldzītes maiņu) tiks pieskaitīta nākamajam rēķinam. Paralēli, tu saņemsiet detalizētu atskaiti par to, kad konstatēts defekts, tā aprakstu un kad tas ticis novērsts (ja nepieciešams, ar foto fiksācijām). 2. Lielie, plānveida remotdarbi. Lielie, jeb plānveida remontdarbi ir tādi darbi, kuru summa pārsniedz to limitu, par kuru esam vienojušies. Piemēram, gadījumā ja pēc vairāku gadu izmantošanas, kāda no sienām būtu jāpārkrāso. Šajā gadījumā mēs sastādīsim rīcības plānu un tāmi no mūsus puses, par darbu veikšanu. Tomēr - ja vēlies, šos darbus veikt pats, to droši vari darīt. Ja Tev šķitīs, ka šī siena vēl pagaidām var pagaidīt, arī tas ir iespējams. Mūsu ziņā ir sniegt ieteikumus, kas var uzlabot īpašuma pārdošanas rezultātus vai stāvokli, bet Tu vienmēr paturi tiesības pieņemt lēmumu pats!
Vai piedāvājat savus pakalpojumus ārpus Rīgas centra?


Lai gan lielākais klientu skaits mums ir tieši Rīgas centrā, mēs piedāvājam arī savus pakalpojumus ārpus tā. Populārākais risinājums ir komunikācijas paka, kurā mēs pārvaldām visu, kas ir saistīts ar komunikāciju, bet Tu parūpējies par uzkopšanu un citiem ar īpašumu saistītiem jautājumiem. Tai pat laikā, arī pilnā viesmīlības paka ir pieejama klientiem Rīgas robežās, kur pakalpojuma maksa var tikt paaugstināta ņemot vērā loģistikas izmaksas.
Vai piedāvājat savus pakalpojumus ārpus Rīgas?


Jā - šados gadījumos mēs piedāvājam komunikācijas pakalpojumus, kas būtiski atvieglo darbu gadījumā, ja vēlies iegūt no pārdošanas, piemēram, vasaras periodā vai neesi pārliecināts par savām svešvalodu zināšanām. Šādos gadījumos mēs radām visu tiešaistes saturu, instrukcijas un apmācām Tevi, ja ir tāda nepieciešamība. Savukārt Tu saņemsi ziņu katru reizi, kad sagaidāms viesu iebraukums vai nepieciešama cita veida iesaiste.
Cik daudz var nopelnīt?


Iespējamo peļņu ietekmē daudz un dažādi faktori, kā piemēram, atrāšanās vieta, dzīvokļa stāvoklis un aprīkojums, ērtības, pieprasījums tirgū utml. Taču, iespējamo peļņu gada ietvaros mēs varam prognozēt pēc īpašuma apskates. Tas, ko varam pateikt - sadarbība ar mums noteikti atvieglos tavu ikdienu, nesamazinot finansiālo ieguvumu!

Piemēri

Dzīvoju ārzemēs, bet divreiz gadā braucu uz Latviju...


Piemērs Jānis strādā ārzemēs, bet divreiz gadā devās garākās brīvdienās uz Latviju. Lai gan Jānim ir savs īpašums, viņš parasti palika viesnīcās, jo bija to izīrējis ilgtremiņā. Turklāt dažkārt Jānim bija jābrauc uz Latviju, jo vecais īrnieks vairs nemaksāja un bija jāmeklē jauns... Bet tagad Jānis savu dzīvokli ir nodevis mūsu vadībā un pie līguma slēgšanas vienojas, ka katru gadu uz Ziemassvētkiem un Jāņiem viņš izmantos dzīvokli pats. Pārējā laikā, dzīvoklis tiek izmantots īstermiņa tirgū tādējādi nodrošinot par 30% vairāk ienākumu nekā Jānis saņēma no ilgtermiņa nomnieka. Papildus Jānis reizēm izmanto iespēju veikt rezervāciju savā profilā mammai, kas arī mēdz braukt uz Rīgu pie ārstiem un tad paliek viņa dzīvoklī.
Vēlos izīrēt dzīvokli, bet paralēli to arī mēģinu pārdot...


Elvīra vēlējās pārdot savu dzīvokli Rīgā, Ausekļa ielā, bet pārdošana ne visai veicas. Izīrēt dzīvokli arī nevarēja, jo īrnieki vēlējās slēgt līgumu vismaz uz gadu un ir pret dzīvokļa apskati katru nedēļu. Uzsākot sadarbību ar mums, Elvīras vēlējās, ka dzīvoklis ir pieejams potenciālajiem pircējiem apskatei katru nedēļu. Pārējā laikā mēs to pardodam īstermiņa tirgū un tādejādi Elvīrai vairs nevajadzētu maksāt par komunālajiem maksājumiem un apkuri no savas kabatas, turklāt katru mēnesi vēl arī iegūt papildus ienākumus. Papildus tam, Elvīra savu dzīvokli tagad var pārdot arī kā naudas plūsmu - potenciālajam pircējam piedāvājot turpināt sadarbību ar mums un iegūt peļņu jau no pirmās dienas, kad īpašums tiek iegādāts.

Venasse Building Group Inc.

  • Facebook
  • LinkedIn Social Icon

528 Cassells Street, North Bay, ON   P1B 3Z7, 705-707-9797, 705-707-9798, Building, Build, Builder, Construct, Constructor, Contractor,  Construction, Estimate, Quote, Industrial, Commercial,Institutional, Residential, Multi-residential, Construction Company, Building Company, General Contractor, General Contracting, Construction Management, Design- Build, North Bay, Canor, Kenalex, Descon, Sullivan, Don Seguin, DMS Ltd., Pronor, Bruman, Tribury, WS Morgan,  Venasse Building Group, Construction North Bay